TCK Gdańsk > Oferty kredytów > Kredyt w Citroen Banku

Kredyt w Citroen Banku

Także i klienci zainteresowani samochodami marki Citroen mogą wnioskować o kredyt, bezpośrednio w banku prowadzonym przez ten koncern samochodowy. Citroen to marka, która oferuje klientom wiele znanych aut takich jak choćby modele C4, C5, C6 czy C4 Picasso.  Czy warto jest skorzystać z oferty kredytowej banku?

Citroen bank proponuje kredyt samochodowy na zakup trzech rodzajów aut. Pierwsze auto to oczywiście nowy Citroen, kolejne, to auta tej marki, ale w wersjach demonstracyjnych, a ostatnia grupa to auta używane innych marek. Szczególnie ciekawa jest ostatnia propozycja, gdyż w swojej ofercie posiadają ją tylko wybrane banki.  Citroen bank decyzję o przyznaniu kredytu wydaje w ciągu jednej godziny. Klient może liczyć na maksymalny okres kredytowania wynoszący 84 miesiące, a minimalny okres to 6 miesięcy.

Wymagania stawiane wnioskującym o kredyt wyglądają inaczej w każdym przypadku. Np. firma, która istnieje na rynku krócej niż rok, a dłużej niż 6 miesięcy, musi posiadać 25% wkładu własnego. Jeśli jednak taka firma funkcjonuje dłużej niż od roku, to wtedy wkład własny nie jest już wymagany.

, ,

2 Responses to “Kredyt w Citroen Banku”

  • kalim says:

    Citroen Bank jest OK. Dali mi konkurencyjną ofertę – lepszą niż w bankach. Nie ma się czego obawiać – na ślepo możecie tam wnioskować o kredyt, bo się opłaca. Zresztą – jeśli nie wierzycie, to po prostu dokonajcie odpowiedniego porównania. Wtedy wszystko będzie OK.

  • citreon says:

    Citroen Bank? Kto by pomyślał… Oni mają taką sobie ofertę, chociaż zależy jeszcze na jakie auto. Wgłębiłem się nieco w dokładne zasady i nie wygląda to jakoś rewelacyjnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*