TCK Gdańsk > Ogólnie o kredytach > Kredyt samochodowy przez Internet

Kredyt samochodowy przez Internet

Bankowość elektroniczna zaczyna mieć coraz większe znaczenie dla Polaków. Coraz więcej z nas posiada konta bankowe z dostępem przez Internet. Korzystając z Internetu również wnioskujemy o kredyty gotówkowe, karty kredytowe, jak również dokonujemy przeróżnych operacji. Obecnie możemy również wnioskować o kredyt samochodowy.

Prym w tej dziedzinie wiodą dwa banki – mBank oraz Multibank. Obydwa są własnością BRE Banku i być może z tego wynika spójność ich ofert. W każdym przypadku klient po zalogowaniu do systemu transakcyjnego widzi dokładnie, jaką sumę pieniędzy możemy otrzymać od banku w ramach kredytu samochodowego. Jest to suma, która została wyliczona na podstawie dotychczasowej współpracy banku z danym klientem. Co ciekawe, pomimo tego, że klient nie wskazuje wcześniej na jaki cen będzie przeznaczony kredyt, to i tak korzysta z preferencyjnego oprocentowania, takiego jak przy kredycie samochodowym. Pieniądze trafiają na konto nawet w ciągu 15 minut, a dokumenty dotyczące samochodu, czyli przedmiotu zabezpieczenia dostarczane są dopiero po jakimś czasie, kiedy klient ustali jakie auto kupi. Tak więc możemy powiedzieć, że jest to prawdziwy szybki kredyt samochodowy.

, ,

2 Responses to “Kredyt samochodowy przez Internet”

  • majska says:

    Wnioskowanie o kredyt w sieci to piękna sprawa. Można temat załatwić w sieci, bez papierów. Fajne jest to, że nie trzeba wcześniej wskazywać na co ma być przeznaczony ten kredyt… Wiadomo, że na auto, ale na jakie konkretnie?

  • pieknie says:

    Żeby jeszcze później nie sprawdzali na co idzie kasa to byłoby już idealnie 😉
    Sami wnioskowaliśmy w ten sposób – wystarczyło na auto, więc nawet nie podejmowaliśmy próby wnioskowania o kredyt w tradycyjny sposób.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*