TCK Gdańsk > Oferty kredytów > Kredyt samochodowy mBanku

Kredyt samochodowy mBanku

mBank jest jednym z pierwszych polskich banków, jakie zaczęły oferowanie klientom kredytu samochodowego. W tym momencie lider bankowości elektronicznej finansuje zakup aut zarówno nowych, jak i używanych. Co proponuje w ramach swojego kredytu samochodowego?

Pierwszym dużym plusem tego kredytu, jest szybkość podejmowania decyzji. W tym przypadku rzeczywiście możemy powiedzieć, że jest to szybki kredyt samochodowy. Decyzja o przyznaniu może być podjęta nawet w ciągu kilku minut, bez dostarczania jakichkolwiek dokumentów potwierdzających dochody, czy też cel zakupu. Bez dokumentów potwierdzających dochody można otrzymać aż 100 tysięcy złotych! Bank nie wymaga wkładu własnego, proponuje kredyt w euro lub w złotówkach, na zakup auta zarówno nowego, jak i używanego. Na stronie banku znajduje się kalkulator, dzięki któremu klient może szybko wyliczyć, ile będzie wynosiła rata takiego kredytu.  Maksymalna ogólna wartość kredytu nie może przekroczyć 125% wartości przedmiotu zabezpieczenia.  Okres przez jaki można spłacać kolejne raty kredytowe wynosi 120 miesięcy, czyli aż 10 lat.

, ,

2 Responses to “Kredyt samochodowy mBanku”

  • mbank says:

    Szybki, znany, ale bardzo drogi! Porównajcie sobie koszty w Santander czy też w Getin. Różnice są ogromne! Dwa razy wyższe koszty skutecznie mnie zniechęciły do mbanku, ale rzeczywiście procedury mają banalnie proste…

  • mic says:

    Obawiam się, że jedynym plusem tej oferty kredytowej jest właśnie znana marka. Jeśli porównacie kredyt mbanku do innych ofert to zauważycie, że nie ma w nim niczego ciekawego. A koszty? Masakryczne – dlatego lepiej szukać innej oferty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*