TCK Gdańsk > Ogólnie o kredytach > Gdzie szybko dostać kredyt samochodowy

Gdzie szybko dostać kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy w 3 krokach

Pierwszym krokiem ubiegania się o kredyt samochodowy za pośrednictwem naszej firmy jest wysłanie specjalnego wniosku on-line. Po wysłaniu formularza, doradca finansowy oddzwania do potencjalnego klienta i wyjaśnia szczegóły dotyczące oferty kredytowej i niezbędnych warunków do spełnienia. Na tym etapie dowiemy się także na jak wysoki kredyt możemy liczyć i jakie procedury napotkamy na dalszej drodze.

Szybki WNIOSEK – online o najlepszy kredyt na samochód

Drugi krok to oczywiście podpisywanie umowy kredytowej. Doradcy finansowi dojeżdżają do wskazanego wcześniej przez klienta miejsca zamieszkania w dogodnym terminie. Owi doradcy są dostępni dla każdego klienta na terenie całej Polski. Centrum Obsługi Finansowej Co. FINANCE oferuje szybką i uproszczoną procedurę kredytową(oczekiwanie na decyzję kredytową do dwóch dni, bez zbędnych formalności, wystarczy dowód tożsamości).

Po uruchomieniu kredytu nie pozostaje nic innego jak odebrać wymarzony samochód.

, ,

3 Responses to “Gdzie szybko dostać kredyt samochodowy”

  • krecik says:

    Najszybciej to można dostac kredyt we własny banku;-)znają nas dobrze, mają pełen wgląd do naszego konta osobistego,a co za tym idzie naszej historii kredytowej. A tak poważnie to dzisiaj mamy taki wybór na rynku, że przed popisaniem umowy kredytowej powinniśmy porównac oferty w conajmniej kilku bankach. Zawsze możemy natrafic na jakąś promocję. W sumie to najlepiej się wybrac do doradcy finansowego.

  • wniosek kredytowy says:

    mam pytanko, czy powyższy wniosek kredytowy online zostanie przekierowany do jakiegoś doradcy finansowego?czy do jakiejś firmy pożyczkowej. Bo przyznam szczerze, że tego szajsu w necie jest pełno. Mam nadzieje, że nie odezwie się do mnie jakiś niekompetentny człek;-)bo wysłałem oczywiście swoje dane.

  • Czy kredyt na samochód mozna dostać w EURO ???

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*